Tüm Alışverişlerde
Kargo Bizden!
Bizi Arayın -

Hakkımızda

2008 Yılında  Ankara’da kurulan   Vesta Bilişim  Büro  Makinanaları  genç ve yenilikçi yapısı ile  bilgisayar sarf malzemeleri alanında son kullanıcıya yönelik  kurumsal çözümleriyle    bilişim  sektöründe  hizmet vermeye başlamıştır. Kısa  süre zarfında  yapmış olduğu çalışmalarla  sektörde  saygın bir yer edinerek   güçlü bir toptancı haline gelmiştir.  Dağıtıcılık faaliyetlerini güçlendirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla 2011 yılı başlarında İstanbul Mecidiyeköy  deposunu  açmıştır. Zaman içinde pazar koşullarına bağlı olarak ürün portföyünü sürekli olarak yenilemiş ve çeşitlendirmiştir .

Yine 2011 yılında kamu ve özel sektör kurumsal pazarına hizmet vermek amacıyla bu pazarın ihtiyaç duyduğu ürünlerin tedarik, proje ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmek üzere bünyesinde yeni bir birim oluşturmuştur.

Vesta Bilişim Büro Makinaları bugün geldiği noktada; kurum kültürü, marka kimliği, sahip olduğu değerleri, çalışma prensipleri, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile sektörün önemli oyuncularından birisidir..